Warning: Use of undefined constant ENDORA_WIDGET_ID1 - assumed 'ENDORA_WIDGET_ID1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/sjiamnocna/sjiaphoto.g6.cz/web/wp-content/plugins/endora-lite/endora.php on line 15
Wordpress 3.9 „Jimmy Smith“ – Šionův web
WordPress 3.9 „Jimmy Smith“

WordPress 3.9 „Jimmy Smith“

Jimmy Smith, Jazzový umělec 20. století, který značně proslavil „Hammondské klávesy“, si na zeď – nebo teď již devátým rokem do hřbitovní půdy – může přidat další úspěch. Nová verze WordPressu se jmenuje po něm. Měla přinést (nebo vlastně již přinesla) nová vylepšení, pro systém prospěšná.

Největší změny, zachytíte na první pohlédnutí v editoru. Vypadá o něco lépe, a dá se říci i použitelněji. Největší období změn v něm prodělaly zejména náhledy souborů (tedy samozřejmě zejména obrázků), které lze na volné ploše editoru snadno upravovat. Stejně tak, byly přidány funkce pro přehrávání více hudebních a vizuálních souborů v playlistech. K přidávání souborů nově nepotřebujete ani správce médií. Stačí vám k tomu přetáhnout soubor(y) z průzkumníka, nautilu či nema (nebo nějakého jiného souborového správce) do oblasti textu. Tyto se ihned samy vloží, nahrajou, a na vás zbývá, jen je poupravit.

Když už jsme u vzhledů, drobnými změnami prošlo i oddělení správy šablon, a v neposlední řadě stojí fakt, že si můžete widgety konfigurovat přímo se živým náhledem, který okamžitě ukazuje provedené změny, aniž byste museli přepínat mezi administrací a samotným obsahem, za účelem kontroly obsahu.

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.