O mně

Jmenuji se Šimon. Jsem pokusný fotograf, trochu programátor, webdesigner a grafik.
Výtvarku nesnáším ale vyžiju se v téměř jakékoli nenucené práci. Jsem trochu divný, alespoň pro dnešní svět – přísně si vážím lidí, kteří mluví pravdu a tak trochu naivně očekávám stejné. Nerad vidím násilí a nenávist, vždy se snažím jednat tak, aby to nikoho nepoškodilo, a abych nerozpoutal zbytečné spory. Nejsem příliš silný čkověk, ani postavou ani výkonem. Stále se snažím zlepšovat své úspěchy, a jen tak se nevzdávám. Snažím se tak nějak hrát na hudební nástroje, začínal jsem s klavírem ale nebavilo mně  každodenní cvičení a tak jsem přestal ale od určité doby, dodnes se snažím hrát na bicí – trénovat a zlepšovat se. Snažím se psát čitelně, spisovně a slušně někdy až archaicky a také tak i mluvit. Když už jsem na počítači, dělám asi jen to co jsem popsal na začátku, tedy že se snažím samostatně naučit tvorbu webových stránek, programovací jazyky pro Webové servery, práci s redakčními systémy a publikaci fotek na internetu, a večer na pár minut přilétnu na Facebook. V roce 2011 jsem byl odměněn za svou dobrovolnou snahu organizací NICM jako dobrovolník roku. Rád vytvářím užitečné věci, aby z nich mohli mít lidé radost, a proto se snažím přicházet na nové nápady k realizaci. Také mám rád pořádek, a snažím se to co slíbím, nebo začnu, i dokončit. Počítač využívám skoro jen k těmto účelům.

4 komentáře u “O mně

  1. Dobrý den,
    chtěl bych Vám poděkovat za vaše rady na Word Press foru. Takových lidí, kteří nezištně pomohou je velmi málo. Přeji Vám hodně zdraví a štěstí v životě, ať vám tento postoj k lidem a životu ještě dlouho vydrží.
    Děkuji s pozdravem J.Jelínek

    • Děkuji mockrát, pochvala hřeje u srdce. 🙂 Snažím se pomáhat lidem, a zároveň jsem samouckým webovým programátorem a beru to víceméně jako zábavu a trénink, takže spíše vám děkuji, že jste se svěřil do mých rukou 😉

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.