Warning: Use of undefined constant ENDORA_WIDGET_ID1 - assumed 'ENDORA_WIDGET_ID1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/sjiamnocna/sjiaphoto.g6.cz/web/wp-content/plugins/endora-lite/endora.php on line 15
Se smartphonem, bez zvuku – Šionův web
Se smartphonem, bez zvuku

Se smartphonem, bez zvuku

Konečně se mi podařilo pořídit si slušný telefon. Koupil jsem Gsmart Roma R2, za 3 tisíce v eshopu alza. Bohužel, nadšení z nového, krásného, koupeného telefonu pominulo rychleji, než by u mně kdo čekal, s příchodem technických obtíží. Mé hodnocení: škoda slov a peří… :)

Možná jsem jen narazil na vadný kus, ale hned po koupi telefonu jsem zaregistroval problém: plastový kryt baterie není přímo určen k použití s vestavěným reproduktorem. Taktéž fotoaparát se zdál být trochu překvapen tím, že jej chci použít k focení.

V posledních dnech se ustálil fotoaparát, ale abych měl o čem psát, začal místy zamrzat, i bez mého přičinění. Když se mi pnd rukou začal i restartovávat, začal jsem přemýšlet, jak dlouho mám ještě čas na vrácení, přičemž jsem se plně rozhodnul telefon vrátit, jakmile se dostanu do ČR.

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.