Warning: Use of undefined constant ENDORA_WIDGET_ID1 - assumed 'ENDORA_WIDGET_ID1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/sjiamnocna/sjiaphoto.g6.cz/web/wp-content/plugins/endora-lite/endora.php on line 15
Fotbal s Googlem – Šionův web

Fotbal s Googlem

Když jsem dnes rádo otevřel notebook a uviděl nabíhající stránku vyhledávače Google, hned jsem věděl, že je to krásný námět ke komentování. Během dvoutýdenní dovolené v Chorvatsku, a menší pauze psaní blogu, a delším období zaplňování webových stránek wp-help jsem se konečně dostal k tomu, abych sem něco napsal.

Google mně při každé příležitosti něčím vypeče. Ať je to změna vzhledu ve chvíli, kdy si zvyknu na jednu verzi, nebo změna fungování či podmínek, tak je to pokaždé, když si k vyhledávači dá „sváteční logo.“ Tentokráte se mu povedlo stručně okomentovat situaci mistrovství světa ve fotbale tímto obrázkem

world-cup-2014-37-5174403205693440.2-hp
„Sváteční logo“ Google

Musím říct, že mně občas překvapí i tím, že slaví i celkové bezvýznamnosti, jako světový den čokolády, nebo 107. výročí narozenin Douglase Adamse. Google je možná i díky tomu první volba při výběru – G-mail nabídne 15GB zcela zdarma, společně s Google Drive a Google Docs. Pro mé správcovské srdce poslouží i trochu zapomenutými nástroji pro vývojáře, které pomohou dostat se z vyhledávačové spodiny. Také Picasa a Youtube potěší. Chrome OS už není nic moc pro mně, ale také jim držím palce.

Co občas je zajímavé sledovat, je boj mobilních operačních systémů. Na trhu jednoznačně převládá Android následován IOSem, od Applu. Poslední dobou také sleduji boj s brýlemi Google Glass a s nositelnou elektronikou. Toto se dá pochytit na serveru Technet, který pravidelně navštěvuji.

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.