Warning: Use of undefined constant ENDORA_WIDGET_ID1 - assumed 'ENDORA_WIDGET_ID1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/sjiamnocna/sjiaphoto.g6.cz/web/wp-content/plugins/endora-lite/endora.php on line 15
Nové obchody v Orlové – Šionův web
Nové obchody v Orlové

Nové obchody v Orlové

Před pár lety Informační centrum pro mládež v Orlové, se kterým spolupracuju dělalo zajímavý výzkum. Ptali se lidí formou dotazníků, co jim na Orlové vadí. Když mi pobaveně přečetli jednu z odpovědí, netušili jsme, že město tak pružně v rámci pár let zareaguje, a vida, je to tady!Ona odpověď na otázku „Co vidíš v Orlové jako hlavní problém?“, byla formulována jako „málo obchodů s věcmama“. Mimo skloňování posledního slova jsem respondentovi musel dát za pravdu. Přestože máme mnoho cizokrajných (nechci jmenovat 🙂 ) obchůdků s různým oblečením, nemáme tady (mimo jednu prodejnu a servis s koly), mnoho míst, kde by se prodávalo značkové věci.

Ikdyž není v centru, ale konkuruje supermarketu Billa a nově příchozímu Lidlu a Kauflandu na 5. etapě, určitě přinese spoustu zjednodušení, a odstraní nutnost pořád pro věci někam z města vyjíždět. Když jsem šel na autobusové nádraží, dovolil jsem si zdokumentovat, jak tamější přípravy pokračují:

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.