Warning: Use of undefined constant ENDORA_WIDGET_ID1 - assumed 'ENDORA_WIDGET_ID1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/sjiamnocna/sjiaphoto.g6.cz/web/wp-content/plugins/endora-lite/endora.php on line 15
Galerie omylů – den 1. – Neurologie – Šionův web

Galerie omylů – den 1. – Neurologie

Dnešní den se opravdu povedl, a můžu jej s klidem přidat na titulní stranu Galerie omylů, protože dneškem jsem, až na pár drobností, pokazil co se dalo. Doufám, že tento zápis se přičte k těm pár drobnostem, které jsem nepokazil 🙂

Na dnešní den jsem měl naplánovánou neurologickou kontrolu [mdc_adfly url=“https://cs.wikipedia.org/wiki/Elektroencefalogram“ target=“_blank“ label_type=“text“ label=“EEG“ domain=“q.gs“ ad_type=“int“] a poté sklízení meruněk v [mdc_adfly url=“https://cs.wikipedia.org/wiki/Her%C5%A1pice“ target=“_blank“ label_type=“text“ label=“Heršpicích“ domain=“q.gs“ ad_type=“int“]. Dostal jsem pokyn, abych přišel s umytou hlavou, takže hned ráno jsem se schoval do koupelny a umyl si hlavu jakýmsi šampónem, co zrovna ležel po ruce.

Do polikliniky v Hrabůvce jsme dorazili pozdě o 10 minut. Nervózní sestřička už stepovala v čekárně, že má hned po mně dalšího pacienta (později jsem zjistil, že pacientku) – snad mi to zpoždění  (které mimochodem nebylo mým zaviněním) brzy odpustí 😉 . Potom mi sestřička nasadila tradiční helmu s konektory pro elektrody a představení začalo tím, že hlava umytá „jakýmkoliv“ šampónem, nevodí signály tak jednoduše, jako hlava umytá šampónem kopřivovým, takže na mně sestřička vypotřebovala čtyřnásobek gelu, aby mě vůbec mohla začít sledovat. Poté jsme nabrali dědu a bráchu a vyjeli směrem k Heršpicím.

V Heršpicích jsme hned přepadli stromy s téměř úplně scvrklými meruňkami a začali vybírat ty lepší kousky. Poté co jsem odmítl vylézt na žebřík, jsem vylezl na strom s košíkem a sbíral jsem, na co jsem došáhl. Při tom se mi povedlo – ani nevím jak – nevypíchnout si oko a suchý strom nezlomit, takže jsem ku podivu ani nespadl. Když jsem slezl, začal jsem obírat červený rybíz, což jsem po chvíli vzdal, protože kuličky rybízu byly taky dost scvrklé horkým a suchým počasím.

Po cestě zpátky jsme v Ostravě vysadili dědu doma, a jeli domů – do Orlové. Doma jsem zjistil, že gel, který jsem měl od vyšetření na hlavě ztuhnul a z vlasů mi vytvořil „bodliny“. Po několikanásobném mytí se mi podařilo uschlý gel zneškodnit.

K mé radosti u nás momentálně nefunguje zástěna sprchy, takže se musíme mýt v sedě nebo dobře přikrčení, a tak jsem se několikrát udeřil do hlavy o vodovodní kohoutek, který ze sprchy čouhá.

Tak takový byl můj dnešní úspěšný den 😉

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.