Warning: Use of undefined constant ENDORA_WIDGET_ID1 - assumed 'ENDORA_WIDGET_ID1' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/users/sjiamnocna/sjiaphoto.g6.cz/web/wp-content/plugins/endora-lite/endora.php on line 15
Blue Lime – Šionův web
Blue Lime

Blue Lime

Další šablona webové stránky, teď už ovšem  vám trochu známější, protože jí můžete vidět víceméně již dva měsíce tady, na tomto webu. Zde mám k ní pár informací.

Jako náhled používám tento screenshot

screenshotŠablona používá v první řadě soubory index.php, header.php, footer.php, sidebar.php, page.php, single.php, style.css a potom comments.php, archive.php, searchform.php, insidebar.php a mainmenu.php. Mimoto složka se šablonou obsahuje složku img a tam jsou obrazové materiály využívané při stavbě stránky.

Odkaz na stažení je zde: blue_lime

3 komentáře u “Blue Lime

  1. Ahoj.

    Tahle šablona nevypadá špatně. Kdyby se uskutečnily ty nápady, zarovnaly některé texty a změnil font (lépe bezpatkový), bude opravdu dobrá.

    Jestli ti s tím mohu nějak pomoci, napiš mi prosím na mail a pohrajeme si s ní společně.

    Michal

  2. Když ji stihnu ještě někdy dokončit, tak myslím že může být velmi dobrá. Poslední dobou mě ale stále napadají různé vychytávky, které přitom neumím zprovoznit… Jinak děkuji za zájem 🙂

Napsat komentář

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.